Czujesz, że jesteś w ciągłym pędzie, a samo życie przelatuje Ci przez palce i coś tracisz.

Niby wszystko jest ok, bo jest praca, jest dom, są bliskie relacje, a jednak czujesz jakąś pustkę, ciągle czegoś brakuje i coś coraz bardziej Cię uwiera.

Stoisz w rozkroku, czujesz, że to czas decyzji, ale wciąż jej nie podejmujesz i się z nią boksujesz.

Już nie wiesz o co ci chodzi, masz tego dosyć, chcesz, żeby w końcu coś się zmieniło. Chcesz się czuć inaczej, nie tak, jak teraz, ale nie udaje ci się sprecyzować jak by to „nowe” miało wyglądać.

Jesteś gotowa/y i tęsknisz za nowym życiem jak Kolumb za Azją. Zebrałaś/eś fundusze i całą odwagę, żeby odkryć drogę do nowego lądu i tam się w końcu dostać. Czy jesteś gotowa/y również na niespodzianki po drodze?

Potrzebujesz sobie coś odpuścić lub dopiero przyjrzeć się temu, co to miałoby być,

Wiesz, że jeszcze trochę a całkowicie się wypalisz, niestety nie wiesz, czy starczy ci siebie jeszcze na tydzień czy na rok.

Lubisz swoje życie, ale też chciałbyś się czasem zatrzymać, zobaczyć nie tylko to, co z przodu, ale też to, co z prawej i lewej. Może tam też jest fajnie, szkoda byłoby przegapić.

Trudno jest ci samej/mu wrócić do bazy, do domu, bo już nie wiesz i nie pamiętasz jak tam jest, ani tym bardziej, jak tam trafić.

JEŚLI SIĘ ZDECYDUJESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ZABIERZ ZE SOBĄ:

  • otwartość na różne sposoby pracy, nie tylko szkoleniowe,
  • chęć rozwoju, nie tylko poprzez zdobywanie wiedzy, ale też poprzez pracę wewnętrzną nad sobą i ze sobą,
  • szacunek – wartość elementarną i niedyskutowalną,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za własny proces
  • chęć pracy z drugim człowiekiem (indywidualnie lub grupowo)

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej o programie, albo upewnić się czy Trening Obecności jest dla Ciebie, lub tak po ludzku poznać nas i dowiedzieć się jak pracujemy, zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

Justyna +48 601 830 202
Ania +48 505 288 945