KIEDY?

18-22.03.2020

GDZIE?

Nieprześnia 1 ulokowana na Pogórzu Karpackim, tuż obok zamku w Wiśniczu i kopalni soli w Bochni, niecałe 40 km od Krakowa.

Tutaj, gdy otworzysz okno, usłyszysz ciszę. Zasięg zdobędziesz po kilkuminutowym spacerze. Odosobnienie pozwala znaleźć spokój i dystans. Tu nie ma jak zagłuszyć się szumem informacyjnym i telewizją. Tutaj w końcu dojdziesz do siebie, spojrzysz sobie w oczy i wysłuchasz. 

„Jesteś w miejscu, gdzie Cię nie ma dla świata. Jesteś sama ze sobą i z ludźmi, którzy są obok ciebie”

„Zanurzasz się w tu i teraz, w inny wymiar rzeczywistości”

„5 dni poza swoim kontekstem to czysty luksus”

Nieprześnia 1 to zabytkowy dworek z 1934 roku otoczony pięciohektarowym parkiem, co oznacza, że będziemy tam tylko my, jabłonie w sadzie, staw, czyste powietrze i wiatr. W dworku usiądziesz na tarasie pod ciepłym pledem, lub przy płomieniu kominka z kubkiem pomarańczowej herbaty na sofie. Bez listy zakupów, wycieczek do supermarketu i godziny przygotowań, 3 razy dziennie usiądziesz do ciepłego posiłku slow food. Wyobraź sobie, że ktoś przygotuje dla Ciebie z największą starannością i postawi przed Tobą z uśmiechem.

Jest tu jeszcze sauna, gabinet masażu i sala do ćwiczeń z podgrzewaną podłogą.

Mapa i zdjęcia z Nieprześni 1 pod linkiem: www.nieprzesnia1.com

INWESTYCJA

Standard 4650 zł brutto

Zakwaterowanie i wyżywienie płatne osobno na miejscu 770 zł brutto/osobę/5 dni. Standardowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, istnieje możliwość pokoju jednoosobowego za dodatkową opłatą 70 zł/dobę.