Program Treningu Obecności to 5 dni opartych o proces, praktykę jogi nidry, narzędzia coachingowe, transformującą obecność i moune, czyli praktykę milczenia.

Dostaniesz od nas ramę i narzędzia, uruchomimy proces, będziemy go pilnować i domkniemy go. Jednak od Ciebie zależy, co będzie Twoją treścią.

Każdy dzień ma swój rytm i swoje stałe, których zadaniem jest zdjąć napięcie i uspokoić Cię tak, abyś mógł/ mogła zobaczyć to, co kryje się pod nimi.

Stałą każdego dnia jest praktyka Jogi Nidry i dziennika strumienia świadomości.

Każdy dzień skoncentrowany jest wokół konkretnego tematu:

I DZIEŃ – OBECNOŚĆ

Tego dnia najważniejsza jest Twoja obecność. Przyjrzysz się  temu, czym ona jest dla Ciebie. Nauczysz się, jak wyłączać i uwalniać się od konieczności bycia jakąś/jakimś.

II DZIEŃ – UCZENIE SIĘ

Tego dnia doświadczysz się w byciu i działaniu, myśleniu i czuciu. Będziesz uczyć się tego, jak powstają Twoje myśli i przekonania, jak reaguje Twoje ciało i emocje, i jakie nadajesz temu znaczenia. Będziesz doświadczać podróży po schematach i wzorach swojego funkcjonowania.

III DZIEŃ – ODWAGA I ZAUFANIE DO SIEBIE

Dzień trzeci jest o budowaniu odwagi i zaufania do siebie. Dzień, w którym odkrywasz i widzisz prawdę: jak widzą Ciebie inni i jak widzisz siebie samą/samego. To dzień poświęcony eksploracji swojej autentyczności, swojego rytmu, to praca z wewnętrznym dialogiem ciała, emocji i myśli.

IV DZIEŃ – MOŻLIWOŚCI I WYBÓR

Praca nad umiejętnością dostrzegania możliwości i dokonywaniu wyborów. To praktyka słuchania tego, co świat chce Ci powiedzieć. Praca z energią i potencjałem sytuacji. Dokonywanie wyborów, odpuszczanie, zapraszanie, podejmowanie ryzyka i wierzenie w swoją wielkość.

V DZIEŃ – INTEGRACJA

Mouna. Praktyka milczenia pozwalająca na wewnętrzną integrację tego, co zadziało się przez wcześniejsze 4 dni. Stworzyłeś/aś przestrzeń, by usłyszeć Twoje uczucia, przekonania i potrzeby. Gdy usuniesz to, co przeszkadza, pokaże Ci się Twoje prawdziwe wnętrze.

Podczas 5 dni treningu, korzystamy z różnych narzędzi, i bardzo zależy nam na tym, byś nauczył/a się wykorzystać je w Swoim życiu po powrocie do domu.

„Ten trening zaczyna się na tym poziomie, na którym większość się kończy”.

„To perełka na rynku”

„Świat się dla mnie dopiero teraz rozpoczął”

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!