Połączyła nas obecność i to że, widzimy potencjał w ludziach i sytuacjach. Naszym zdaniem podstawą pracy z innymi ludźmi, a zwłaszcza coachingowej i trenerskiej, jest umiejętne budowanie partnerskiej relacji, dzięki której można osiągnąć zaskakujące rezultaty na wielu poziomach.

JUSTYNA CZEMPIK

Certyfikowany coach ICF (MCC), trenerka, mentorka, pasjonatka i nauczycielka jogi Nidry. Zafascynowana procesami, traktuje rozwój osobisty jako akt twórczy, w którym człowiek jest materią. Ceni lekkość i działa tak, aby inni mogli doświadczyć tej lekkości. Antropolog kultury, w przeszłosci managerka artystów. Zawodowo prowadzi treningi interpersonalne, szkoli przyszłych trenerów i coachów, prowadzi sesje coachingowe, sesje jogi Nidry.
www.justynaczempik.pl
ANNA LEWECKA-OLECH
Coach ICF, trener i mentor, który inspiruje ludzi do bycia prawdziwymi. Pomaga Liderom, Managerom i Coachom odnaleźć radość i lekkość w swojej pracy.  Na codzień łączy wiedzę i doświadczenie zaczerpnięte z różnych szkół, jednak najbliższe jest jej podejście oparte na transformującej obecności. Sednem którego jest rozwój ludzi i organizacji poprzez wzrost empatii, obecności, ale także otwartości na dialog i podejmowanie świadomych decyzji.

www.annaleweckaolech.pl